BAŞKAN'DAN

Akay İnşaat

1985 yılında mühendislik ve müteahhitlik faaliyetlerini göstermek için kurulmuş olan Firmamız, çeşitli ulusal ve uluslararası büyük projelerin yanı sıra, başta TOKİ olmak üzere, yatırımcı kamu kurum kuruluşları ile yaptığı iş ortaklıkları sonucunda konut, üniversite, sanayii ve spor tesisleri gibi üst yapıları, kalite ve güven ilkesinden ödün vermeden, çevreye saygı anlayışıyla, eksiksiz olarak zamanında teslim etmiş ve etmeye de devam etmektedir.

Geride bıraktığımız süreçte, binlerce konut, okullar, üniversiteler, ticaret merkezleri, hastaneler, spor tesisleri, stadyum ve altyapı projelerine imza attık. Kazandığımız bilgi birikimine ileri teknolojiyi ekleyerek çevreci bina konsepti anlayışında öncü bir misyon olmayı üstlendik.

Yine, ülkemizi uluslararası arenada başarı ile temsil etmek, ülkemizin 2023 yılı ihracat hedeflerine katkıda bulunmak amacıyla, yurtdışı projelerine de imza atmaya başladık.

Yaptığı projelerle her yıl büyümeye devam eden, bugüne kadar gerçekleştirdiği imalatların her aşamasına AKAY imzasını atan şirketimiz, genç ve dinamik uzman kadrosu, vizyoner bakış açısıyla, işlerinde doğaya duyarlı olarak, sektördeki öncülüğünü sürekli hale getirmeye devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, mutlu ve sağlıklı bir hayat sürmenizi diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Ertan OLGUN

AKAY İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı